چرا ایده گستر پوریا؟

شرکت ايده گستر پوريا ، ارايه کننده مجموعه راه حل ها و سيستم هاي نرم افزاري مديريت نمايندگان (Dealership management system) با سابقه اي پربار و درخشان از سال 1382 و تخصص لازم در اين زمينه آماده همکاري و ارايه تجربيات نرم افزاري و کمک به راه اندازي سيستم و اعمال روش هاي مناسب در سازمان هاي خصوصي و دولتي مي باشد.

 

انتخاب یک راه حل نرم افزاری ایده آل و مناسب

در انتخاب يک راه حل و يا يک سيستم نرم افزاري مناسب براي سازمان خود بايد به چند نکته مهم توجه داشته باشيم که به صورت اجمالي به آنها اشاره مي کنيم :

1) روش و راه حل و يا سيستم نرم افزاري مورد نظر ما بايد متناسب با روش و حجم فعاليت هاي سازمان باشد بدين معني که يک نرم افزار بسيارخوب براي يک سازمان بزرگ با کاربران زياد انتخاب نشود و بالعکس.

نتايج عدم بهره برداي از يک راه حل نرم افزاري مناسب

عدم استفاده از یک راه حل نرم افزاری مناسب در سازمان ها ، باعث بروز مشکلات و مسايل متعدد مي گردد که از جمله مي توان به موارد ذيل اشاره نمود :

1) عدم کنترل عملکرد نمايندگان و شعب در زمينه فعاليت هاي فروش و خدمات پس از فروش
2)عدم دسترسي به اطلاعات جامع فروش و گزارشات مديريتي
04 دی

اتمام عملیات راه اندازی ...

مجموعه سیستم های نرم افزاری خدمات پس از فروش ،انبار و بازرگانی در شرکت صنایع مادیران از اواسط تابستان 1392 شروع به نصب و راه اندازی گردید و پس از تکمیل فرآیندهای خاص آن مجموعه و تغییرات درخواستی ...

ادامه مطلب...
04 دی

آغاز بهره برداری از ...

سیستم پذیرش پورتابل به صورت مکمل مجموعه سیستم های نرم افزاری  SevenSoft  در دو شرکت آسان موتور و اطلس خودرو راه اندازری گردید، به زودی این سیستم در شرکت های جیلران موتور، آلفا موتور و ...

ادامه مطلب...

سيستم های RFID از فناوری مبادله اطلاعات بی سيم برای شناسايی انحصاری اشياء ، انسان و حيوانات استفاده می نمايند . توانمندی این گونه سیستم ها مديون بکارگیری سه عنصر اساسی زیر است:

  • تگ ( که به آن فرستنده خودکار و يا Transponder نیز گفته می شود ) ، شامل يک تراشه نيمه هادی، يک آنتن و در برخی موارد یک باطری است .
  • بررسی کننده ( که به آن کدخوان و يا دستگاه نوشتن و خواندن نيز گفته می شود )، شامل یک آنتن ، يک ماژول الکترونيکی RF و يک ماژول کنترلی است .
  • کنترل کننده ( که به آن هاست نيز گفته می شود ) ، اغلب یک کامپيوتر شخصی و یا ایستگاه کاری است که بر روی آن بانک اطلاعاتی و نرم افزار کنترلی اجراء شده است .

ره گيري از امکانات تکنولوژي RFID و استفاده از آن در نرم افزارها و راه حل هاي ارايه شده توسط شرکت، يکي ديگر از گروه هاي پروژه اي اين مجموعه مي باشد. در اين گروه از فعاليت ها، فرستنده و گيرنده سيگنال و کارت هاي هوشمند و کارت خوان به عنوان ابزارهاي سخت افزاري بکارگرفته شده و در فرايندهای مورد نیاز سازمان از آن ها بهره گرفته میشود.

Scroll to top