چرا ایده گستر پوریا؟

شرکت ايده گستر پوريا ، ارايه کننده مجموعه راه حل ها و سيستم هاي نرم افزاري مديريت نمايندگان (Dealership management system) با سابقه اي پربار و درخشان از سال 1382 و تخصص لازم در اين زمينه آماده همکاري و ارايه تجربيات نرم افزاري و کمک به راه اندازي سيستم و اعمال روش هاي مناسب در سازمان هاي خصوصي و دولتي مي باشد.

 

انتخاب یک راه حل نرم افزاری ایده آل و مناسب

در انتخاب يک راه حل و يا يک سيستم نرم افزاري مناسب براي سازمان خود بايد به چند نکته مهم توجه داشته باشيم که به صورت اجمالي به آنها اشاره مي کنيم :

1) روش و راه حل و يا سيستم نرم افزاري مورد نظر ما بايد متناسب با روش و حجم فعاليت هاي سازمان باشد بدين معني که يک نرم افزار بسيارخوب براي يک سازمان بزرگ با کاربران زياد انتخاب نشود و بالعکس.

نتايج عدم بهره برداي از يک راه حل نرم افزاري مناسب

عدم استفاده از یک راه حل نرم افزاری مناسب در سازمان ها ، باعث بروز مشکلات و مسايل متعدد مي گردد که از جمله مي توان به موارد ذيل اشاره نمود :

1) عدم کنترل عملکرد نمايندگان و شعب در زمينه فعاليت هاي فروش و خدمات پس از فروش
2)عدم دسترسي به اطلاعات جامع فروش و گزارشات مديريتي
04 دی

اتمام عملیات راه اندازی ...

مجموعه سیستم های نرم افزاری خدمات پس از فروش ،انبار و بازرگانی در شرکت صنایع مادیران از اواسط تابستان 1392 شروع به نصب و راه اندازی گردید و پس از تکمیل فرآیندهای خاص آن مجموعه و تغییرات درخواستی ...

ادامه مطلب...
04 دی

آغاز بهره برداری از ...

سیستم پذیرش پورتابل به صورت مکمل مجموعه سیستم های نرم افزاری  SevenSoft  در دو شرکت آسان موتور و اطلس خودرو راه اندازری گردید، به زودی این سیستم در شرکت های جیلران موتور، آلفا موتور و ...

ادامه مطلب...
Scroll to top