* حضور ایده گسترپوريا در هجدهمين نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ 1391)

 

مشارکت و حضور ايده گستر پوريا با معرفي محصولات جديد سون سافت و مجموعه سيستم هاي بهبان در نمايشگاه هجدهم بسيار قابل توجه بود و بسياري از کارشناسان و افراد خبره در زمينه محصولات و فعاليت هاي شرکت ، به منظور استفاده و مشاهده اين سيستم هاي نرم افزاري در محل سالن و غرفه شرکت حضور داشتند ، حمايت مشتريان قبلي و فعلي شرکت نيز باعث دلگرمي و ايجاد انگيزه بيشتر جهت خدمت رساني در اين حوزه گرديد.

 

* حضور ایده گسترپوريا در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ 1389)

 

نمایشگاه الکامپ بزرگترین نمایشگاه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است و پربازدیدکننده‌ترین نمایشگاه تخصصی در میان بیش از 50 نمایشگاه داخلی محسوب می‌گردد. سطح برگزاری این نمایشگاه در طی دوره‌های مختلف فراز و فرودهای فراوانی داشته تا جایی که در برهه‌ای از آن به عنوان رقیب نمایشگاه‌های بزرگ منطقه یاد ‌شده است.

 
 

*  حضور ایده گستر در سمینار سراسری خدمات پس از فروش 1388

 

دومين كنفرانس ملي راهكارهاي توسعه خدمات پس از فروش و گارانتي در ايران، 23 اسفند ماه سال 1388 در مركز همايشهاي بين المللي صدا و سيما برگزار شد .اين كنفرانس یک روزه به منظور گسترش و توسعه اطلاعات، آسيب شناسي تهديدها و فرصتها در خدمات پس از فروش و گارانتي، بيان خلاهاي قانوني در اين عرصه و معرفي دستاوردهاي داخلي در حوزه خدمات پس از فروش و گارانتي برگزار شد. این کنفرانس، با مشاركت وزارت صنايع و معادن و سازمانهايي مانند سازمان حمايت از مصرف كنندگان و توليد كنندگان وزارت بازرگاني ، سازمان توسعه تجارت ، مركز ملي مطالعات جهاني شدن ، اتحاديه ها و انجمن هاي صنفي مرتبط ، دانشگاههاي خواجه نصيرالدين طوسي و تربيت مدرس و بيش از 200 شركت فعال در زمينه خدمات پس از فروش و گارانتي بود که شرکت مهندسی نرم افزار ایده گستر پوریا نیز در این میان حضوری فعال داشت. 
سخنرانی پر بار جناب آقای مهندس امیر حسین ثمودی مدیر عامل ایده گستر پوریا با محوریت کاربرد ITو نرم افزار در بهینه سازی ارائه خدمات پس از فروش، دلیلی بر این مدعا است.