شرکت ايده گستر پوريا در مهر ماه سال 1382  تاسيس و به شماره 209972  در اداره ثبت شرکت ها و توسط سهامداران خصوصي به ثبت رسيد و به صورت متمرکز به توسعه و توليد نرم افزارهاي تخصصي با کمک مشاوران و افراد خبره در رشته هاي مرتبط و خاص پرداخت .

تا پيش از اين زمان سهامداران و کارشناسان شرکت به صورت غير متمرکز و يا نيمه متمرکز پروژه هايي در زمينه مهندسي نرم افزار به انجام رسانيده بودند که در بخش هاي بعدي به برخي از آنها اشاره خواهيم نمود.

به صورت کلي محصولات اين شرکت در دو گروه تخصصي اداري ، صنعتي و خدماتي (Seven Soft يا نرم افزار هفت ) و پزشکي ( بهبان Behban ) جاي مي گيرند که از جمله اين محصولات ، سيستم هاي نرم افزاري خدمات پس از فروش و فروش آنلاين خودرو ، انبار ، حسابداري مالي و ازگروه پزشکي سيستم هاي جامع HIS   و   HSE را مي توان نام برد .

توجه به ارائه خدمات پس از فروش مناسب و ارائه سرويس هاي بهينه در دوران پشتيباني و انجام امور اختصاصي سازي نرم افزار ها جهت مشتريان خاص از جمله ديگر اهداف اين مجموعه جهت حصول اطمينان و رضايت مشتريان بوده  است  چراکه  باور اين مجموعه بر اين است که استفاده و بهره برداري مشتري از سيستم هاي نرم افزاري ، بعد از خريد ، نصب و راه اندازي به شکل جدي آغاز مي گردد و به طور کلي ارائه راه حل (Solution) به جاي فروش و ارائه يک بسته نرم افزاري مد نظر مي باشد .

عضويت در نظام صنفي رايانه اي کشور و انجمن انفورماتيک ، رتبه بندي در شوراي عالي انفورماتيک کشور ودريافت  مجوز تاسيس از وزارت صنايع و معادن و نیز دریافت پروانه بهره برداری از این وزارت ، شرکت در نمايشگاه ها  و همايش هاي تخصصي صنعت انفورماتيک کشور ، از ديگر گام هاي اين شرکت در مسير حرکتي به سوي تکامل حرفه اي خود مي باشد .

هدف متعالي اين مجموعه قرارگيري در بالاترين رتبه در ارائه هر يک از محصولات و خدمات تخصصي مي باشد که اين مهم باحمايت مشتريان معظم و گرامي اين شرکت امري دست يافتني است . 

اميد است با بهره گيري از تکنولوژي هاي به روز در اين صنعت و همکاري با مهندسين خبره ، در ارائه هر چه بهتر محصولات و خدمات گام برداريم و جايگاه خود را در اين صنعت پايه اي در کشور و خارج از کشور بيشتر از پيش تقويت و تعالي بخشيم.

 

Scroll to top